Шановні студенти!

З 12.03.2020 року всі заняття в академії проходять в дистанційному
режимі. Просимо вас по всім питанням, стосовно виконання завдань з
дисциплін задавати викладачам за телефонами та по Viber, WhatsApp,
ZOOM.
Т
акож розроблен графік консультації під час карантину!

Олмипиада_27_11_2019IMG-3264IMG-3265

27 листопада 2019 року на кафедрі ТОЗВ була проведена Олімпіада, в якій брали участь студенти 3 і 4 курсів факультету ТЗ і ЗБ. Всього в Олімпіаді взяли участь 9 студентів. Переможцем визнаний студент групи МЗХ-31б ДОБРІН ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ (керівник – доцент ГОНЧАРУК ГАННА АНАТОЛІЇВНА). Друге місце зайняв студент групи МЗХ-31б КОРЧОВИЙ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ (керівник – доцент ЛІПІН АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ). На третьому місці студент групи М-40 СТОРОЖ ВАСИЛЬ СТАНІСЛАВОВИЧ (керівник – доцент СОЛДАТЕНКО ЛЕОНІД СЕМЕНОВИЧ)

IMG_5169Защита дипломов_магистры_18_12_2019

Захист кваліфікаційних робіт магістрів на кафедрі ТОЗВ 18 грудня 2019 року

Захист кваліфікаційної роботи магістрів – це завжди хвилюючий момент як для випускників, так і для їх керівників. Але хлопці справились і з поставленими перед ними завданнями і з хвилюванням. Випуск в цьому році невеликий, але який достойний. На сьогоднішній день вони вже зарекомендували себе справжніми фахівцями в галузі машинобудування. Фахівцями, які зможуть достойно представити нашу альма-матер, нашу рідну Одеську національну академію харчових технологій, факультет технології зерна і зернового бізнесу, свою випускаючу кафедру технологічного обладнання зернових виробництв, в світовому просторі. За період навчання вони зуміли навчитися розбиратись у складових частинах великих промислових виробництв, зрозуміти будову будь-яких верстатів, промислових систем. Тепер вони знають, як впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві. Вільно оперують потрібними конструкторськими програмами.

Бажаємо хлопцям успіхів на подальшому життєвому шляху!